Boynuz Pena

Tüm tonunuzu küçük bir parça ile değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bilindiği üzere Boynuz keratinden oluşur. Gitarınızı sanki tırnağınızla çalıyormuşsunuz gibi sıcak tonlar verir! 

Önerilen Müzik Türü: Blues, Rock ve Caz

Çınar Pena

Çınar, müzisyene yumuşak çalım sağlayan bir yapıya sahiptir. Elinizle yapacağınız küçük dokunuşlarla bile tonunuzu yönetmenizi kolaylaştıran orta sertlikte bir ağaçtır! 

Önerilen Müzik Türü: Blues ve Caz

Kemik Pena

Kemik, ürettiğimiz penalar arasında en sert ve en dayanıklı olan materyalimizden biridir. Sert yapısı nedeniyle sesi yükseltir ve müzisyenin daha parlak tonlar elde etmesini sağlar.

Önerilen Müzik Türü: Blues, Caz ve Metal

Akça Pena

Tonunuzu Ayarlayın! Tüm tonunuzu küçük bir parça ile değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Akçaağaç, gitarınızın tonunu en temiz şekilde duymanızı sağlayan yumuşak bir ağaç türüdür. 

Önerilen Müzik Türü: Blues ve caz

Knc Picks Ceviz Gitar Pena

Ceviz Pena

Ceviz, müzisyene yumuşak çalım sağlayan bir yapıya sahiptir. Elinizle yapacağınız küçük dokunuşlarla bile tonunuzu yönetmenizi kolaylaştıran orta sertlikte bir ağaçtır! 

Önerilen Müzik Türü: Blues ve Caz

Morkalp Pena

Morkalp, sertlik olarak orta sınıfta kaldığı için Morkalp materyalinden üretilen penalar daha sıcak tonlar için uygundur.

Tüm müzik türleri için önerilir!

Knc Picks Morkalp Gitar Pena

Kırmızı Galalith Pena

Göz alıcı kırmızı ve beyaz hareli rengi ile bu penamız kemik kadar dayanıklı, tonalite olarak boynuz benzeri olmasıyla müzisyenin sıcak tonlar elde etmesini sağlar. Sert yapısı sebebiyle Galalith penanızı uzun süreler boyunca kullanabillirsiniz! 

Önerilen Müzik Türü: Rock, Blues ve Metal

Yeşil Galalith Pena

Göz alıcı yeşil hareli rengi ile bu penamız kemik kadar dayanıklı, tonalite olarak boynuz benzeri olmasıyla müzisyenin sıcak tonlar elde etmesini sağlar. Sert yapısı sebebiyle Galalith penanızı uzun süreler boyunca kullanabillirsiniz! 

Önerilen Müzik Türü: Rock, Blues ve Metal

Knc Picks Galalith Gitar Pena

Sarı Galalith Pena

Sarı transparan rengili ile bu penamız kemik kadar dayanıklı, tonalite olarak boynuz benzeri olmasıyla müzisyenin sıcak tonlar elde etmesini sağlar. Sert yapısı sebebiyle Galalith penanızı uzun süreler boyunca kullanabillirsiniz! 

Önerilen Müzik Türü: Rock, Blues ve Metal

Paduk Pena

Padouk baharatlı bir ağaçtır. Yumuşak tonlar elde etmenizi sağlar.  Rengi ile gözlere hitap ederken ton yelpazenizde yepyeni bir sayfa açacaktır.

Önerilen Müzik Türü: Jazz, Blues ve Rock

Knc Picks Abanoz Gitar Pena

Abanoz Pena

Abanoz, materyal olarak en sert ağaç türü olmasıyla bilinir. Kemiğe yakın sert yapısı daha parlak tonlar isteyen müzisyenler için idealdir.

Önerilen Müzik Türü: Rock ve Metal